ФОТО: Ана Николиќ ги „бомбардираше“ фановите со фотографии во бикини - пејачката покажа колку ослабе

Српската пејачка Ана Николиќ веќе долго време ја покажува својата совршена фигура, а причината плус да го прави тоа е тоа што замина на море и доби убав тен.

На својот Инстаграм профил редовно објавува фотографии во бикини на кои целосно покажа како изгледа откако ослабе.

Нејзините фанови ги наградија фотографиитр со позитивни коментари и лајкови.

 
 
 
View this post on Instagram

#lifeisbeautiful 

A post shared by (@ananikolicofficial) on Jan 20, 2020 at 11:03am PST

 
 
 
View this post on Instagram

#lifeisbeautiful 

A post shared by  (@ananikolicofficial) on Jan 20, 2020 at 11:03am PST

 
 
 
View this post on Instagram

 @dharma.beachwear @infinityfatloss 

A post shared by  (@ananikolicofficial) on Jan 16, 2020 at 11:26pm PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.01.2020 - 21:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега