ФОТО: Ана Николиќ драстично ослабе, од вишокот килограми нема ни трага

Пејачката Ана Николиќ иако долго време беше критикувана дека е дебела, со новата објава  ги воодушеви своите фанови.

Имено Ана објави фотографии на која позира со својата ќерка Тара, на крштевката кај својот брат, а пејачката изгледа преубаво, таа драстично ослабела.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.07.2019 - 14:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега