ФОТО: Александра Накова како Анџелина Џоли во Лара Крофт- во куси панталончиња ја истакна својата фигура

 

Некогашната македонска манекенка, топ модел, ријалити учесничка, трендсетерка, за некои и најпозната македонска старлета, Александра Накова направи промена па реши овој момент да го овековечи и да објави неколку впечатливи фотографии.

Имено таа ја смени бојата на косата и стана црнокоса, па додека е црнка и тоа во издание на Лара Крофт, односно ликот од филмот „Том Рајдер“ со Анџелина Џоли и истоимената видео игра.

Облечена во црни куси панталончиња и топ, дополнети со ремени, Накова ја истакна својата витка фигура, особено долгите и тенки нозе.

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Aleksandra Nakova (@nakovaaleksandra__official) on Oct 27, 2020 at 9:56am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

30.10.2020 - 16:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега