ФОТО: Александра Накова ја разбуди машката фантазија - се разголе на плажа во Охрид

Поранешната манекенка и некогашна учесничка во реалното шоу „Преживеан“, и танцовото шоу „Танц со ѕвездите“, Александра Накова е постојано активна на социјалните мрежи каде спдоелува секси фотографии од себеси.

Овие денови таа објавува фотографии од плажи во Охрид во танга бикини, на кои се гледа нејзината совршена фигура.

Погледнете:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.07.2020 - 10:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега