ФОТО: Албанската пејачка во центарот на вниманието во Париз - градите ѝ „ѕиркаа“ од под комбинезонот

Пејачката Рита Ора се појавила на модната недела во Париз и воодушевила многумина.

Рита Ора (29) е една од најпопуларните пејачки на светот, а освен по музиката таа е позната и по тоа што ги преминува сите граници на модата.

Рита прошетала по пистите на Париз, а пред ангажманите за ревиите се појавила во интересна комбинација со која што ги воодушевила сите.

Пејачката го покажала своето длабоко деколте без градник, но и покрај тоа што имала големи очила за сонце со бели рамки и интересна фризура во стилот на 20-те години на минатиот век, сепак сите погледи биле насочени кон нејзините гради.

 
 
 
View this post on Instagram

PFW

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on Mar 3, 2020 at 9:42am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.03.2020 - 19:52

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега