ФОТО: Албанската пејачка не престанува да провоцира - позираше целосно гола пред огледало

Пејачката Рита Ора е неуморна! После секси фотките од плажа на кои се виде тетоважата која што ја има на интимната зона, деновиве објави фотографија на која е целосно гола и позира пред огледало.

На фотографијата е без шминка, а брадавиците ги има прекриено со емотикони.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.01.2020 - 13:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега