ФОТО: Алачки ги собра сите погледи

Адријана Алачки со својата емисија „Вкусот на традицијата“  прими награда и покажа дека е дама со стил.

 

 

 

 

18.10.2018 - 18:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега