ФОТО: Актерот од „Преспав“ објави фотографија на која е гол

Актерот Дритон Вејсели во јавноста познат како Талат од серијата „Преспав“ на својот Инстаграм профил објави ретро фотографија од детството.

Тој и овој пат ги засмеа своите фанови со фотографијата на која е гол, па под неа следуваа смешни коментари.

 
 
 
View this post on Instagram

1995 Koga bev mal

A post shared by Driton Vejseli (@dr1ton) on Jan 18, 2019 at 3:51am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.01.2019 - 19:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега