ФОТО: Актерката зажали поради пластичните операции

Џејн Фонда е една од најстарите актерки кои важат и за најубави. Таа призна дека жали што ставила ботокс околу очите и вилицата.

Вели дека го мрази фактот дека морала да го смени физичкиот изглед, но вели дека и здодеало постојано да изгледа уморно.

 

 

 

21.09.2018 - 21:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега