ФОТО: Актерката од Вљубениот ерген се омажи по трет пат - сега чека близначиња

Убавата актерка Синем Мустафа Услу или попозната како Јасемин од „Вљубениот ерген“ наскоро ќе стане мајка откако лани се омажи по трет пат.

Таа е доста активна на социјалните мрежи и постојано на своите следбеници им покажува колку хармоничен љубовен живот има.

Таа објави фотографија со стомакот, среќниот татко и напиша дека чека близнаци.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

07.12.2018 - 14:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа