ФОТО: Актерката која важи за секс симбол објави стара фотографија во бикини

Софија Вергара важи за латино заводничка, и често се зборува дека неа годините ништо не и можат.

Познатата актерка денес има 47 години, а објави стара слика од деведесетите со кои привлече големо внимание.

Имено Софија на фотогрфијата е во бикини и изгледа неодоливо и природно.

 

 
 
 
View this post on Instagram

#tbt The 90’s Miami beach Fl

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on Sep 12, 2019 at 6:24pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.09.2019 - 15:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега