ФОТО: Аделина Тахири објави прва фотографија од ќерката и покажа како изгледа по породувањето

Албанската пејачка Аделина Тахири неодамна се оствари во улога на мајка. Таа пред половина месец го доби своето прво дете, синот Џон.

Пејачката објави прва фотографија од бебето и себеси после породувањето:

 

 
 
 
 

 

 

 

 

12.09.2018 - 10:01

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега