ФОТО: Адел веќе не е буцка - Целосно се стопи сега е како друга жена

Славната пејачка Адел неодамна се разведе од сопругот Сајмон Конецки и едвај да личи на себе по разделбата.

Буцката која плени со гласот сега е драстично ослабена.

Фотографијата настанала за време на турнејата на познатата група „Спајс Грлс“ на стадионот Вембли во Лондон, без Викторија Бекам, а Адел покажа дека е драстично ослабена.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.06.2019 - 18:03

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега