ФОТО: 24-годишната Емина е новата сопруга на реисот Реџепи

24-годишната Емина Јетиши од Скопје е новата сопруга на 74-годишниот реис Сулејман Реџепи

Либертас дојде до фотографиите од новиот брачен пар.

Јетиши е потпретседателка на огранокот на ДУИ во Студеничани и има ќеркичка од претходниот брак.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

23.05.2020 - 20:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега