Фолкерката Стојне демантира: Не сум во врска со менаџерот - тој е женет човек

Изминативме денови, како во чаршијата,така и во медиумите на големо се зборува за наводната врска на фолк пејачката Стојне Николова со нејзиниот менаџер Мојсо.
Секој со своја приказна, се слушаше, читаше се и сешто но вистината е една и баш поради тоа најгледаниот естраден магазин Бекстејџ реши да ја дознае вистината  од самата Стојне Николова, а што таа кажа останува да видите од видеото подолу

22.11.2021 - 11:59

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега