Фолкерката Сани по анкетата за непостоечката манекенка: „Затоа сме бедна држава и тонеме се подлабоко“

Макдонската фолк-пејачка Сања Сани Гроздановска беше една од јавните личности кои одговорија на анкетатата на 1ТВ за непостоечката манекенка Бјанка Мизел, за која Сани рече дека е супер и дека е прекрасна. Како една од оние кои „паднаа во замката“ фолкерката одлучи да се огласи, по сите исмејувачки коментари:

„Колку биле желни луѓето за исмејување и фаќање сеир….затоа сме бедна држава и тонеме секој ден подлабоко. Секое чудо за три дена. Тие што не ме познаваа, ме дознаа. Добредојдовте во шоубизнисот. П.С. Споделувајте го постот повеќе пати ве молам“ напиша Сани на социјалните мрежи“, напиша Сани на Фејсбук.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.02.2019 - 10:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега