Фатени палачи на бакар во Скопје

Инспекторатот на Град Скопје фати палачи на бакар.

-Комуналната инспекција при Инспекторатот на Град Скопје лоцираше и заплени поголема количина на запален бакар. На лице место не беа затекнати сторители. Засилените контролите секојдневно продолжуваат, велат од Инспекторатот.

Комуналната инспекција при Инспекторатот на Град Скопје лоцираше и заплени поголема количина на запален бакар. На лице место не беа затекнати сторители. Засилените контролите секојдневно продолжуваат.

Posted by Инспекторат на град Скопје on Thursday, 19 March 2020

19.03.2020 - 12:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега