Фановите занемеа: Откако минатата недела го погреба сопругот пејачката Тајчи се разболе

 

Поранешната позната балканска пејачка Татјана Камерон- Тајчи која ја претставуваше Југославија на Евровизија минатата недела го загуби својот сопруг.

Откако пејачката се збогува со сопругот кој водеше битка со ракот, се чини дека нејзиниот кошмар се уште трае и никако да излезе од него.

Овој пат таа на социјалните мрежи објави фотографија со текст:

„После се фатив вирус од кој се разболев. Олујата на темни ноќи се уште трае, фала на оваа животна лекција. Сега сите ве молам одете си“, напиша Тајчи на својот Инстаграм профил.

Додека фотографијата ја именува како: „Ќе помине“, погледнете:

 

 

 

20.11.2017 - 19:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа