Фановите воодушевени од нејзиниот изглед: Шакира на 42 години во бикини (видео)

Колумбијката Шакира која има 42 години се пофали со својата фигура на социјалните мрежи.

Пејачката облекла розево бикини со реси и ги истакна своите атрибути,а притоа  открила интересен детаљ.

„Погледнете го костимот за капење кој сама го дизајнирав“ напишала таа.

 
 
 
View this post on Instagram

Check out the bathing suit I designed! Qué les parece este vestido de baño que diseñé? Shak

A post shared by Shakira (@shakira) on Jun 13, 2019 at 12:42pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.06.2019 - 13:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега