Фановите стравуваат за пејачката: Цела држава во паника поради коронавирусот, а Лепа Брена со нов имиџ во жариштето на вирусот (ФОТО)

Познатата балканска пејачка Лепа Брена на својот Инстаграм профил сподели фотографија која буквално ги изненади фановите.

Имено пејачката направи целосна трансформација на својот изглед менувајќи ја бојата на косата па сега веќе не е русокоса, туку бринета.

Но, ова изненадување на пејачката речиси се заборави откако по оваа фотографија сподели со фановите фотографија од Италија каде се наоѓа во моментов.

Фановите буквално се вознемирија и уплашија поради тоа што во моментов во Италија ситуацијата со коронавирусот кој се повеќе зема замав во оваа земја.

 
 
 
View this post on Instagram

U susret promenama... na sebi

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on Mar 4, 2020 at 6:57am PST

04.03.2020 - 21:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега