Фановите подзинаа - пејачката облече претесно бикини (фото)

Пејачката Гога Секулиќ со својот свршеник овие денови ужива далеку од очите на јавноста.

Парот се упати на Кипар од каде пејачката веднаш ги почести фановите со неколку провокативни фотографии.

Пејачката е позната по своите облини и големи гради, па несомнено и сега истите се најдоа во преден план стегнати во секси бикини.

 

 

 

07.06.2018 - 16:00

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега