Фановите и колегите загрижени: Милица не може да стане од кревет

Популарната српска пејачка Милица Тодоровиќ ги загрижи сите свои колеги и фанови откако го откажа гостувањето во една телевизиска забавна емисија.

Милица, наводно, ги откажала своите настапи во наредниот период поради екстремно високата температура.

-Жал ми е што Милица не дојде затоа што таа е секогаш во позитивно расположение, искоментирала Катарина Живковиќ во бекстејџот пред снимањето на емисијата.

Како што пишуваат медимите, Милица боледува цела недела.

Инаку, Милица веќе неколку месеци е во врска со актерот Петар Стругар, а многумина шпекулираат и дека наскоро ќе ја крунисаат романсата со брак.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

06.03.2020 - 23:39

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега