Еве што е ново по свадбата кај Каролина (фото)

 

Откако минатиот месец нашата најпозната пејачка Каролина Гочева се омажи, таа веднаш и се врати и посвети на работата. Овој пат ги изненади своите фанови со споделена фотографија на својот Фејсбук профил.

Имено Каролина објафи фотографија со што ги изненади своите фанови и им порача многу наскоро да очекуваат нова песна и видео од пејачката.

 

-Од вчерашното целодневно снимање, нешто сосем ново #comingsoon, напиша пејачката.

 

 

 

21.10.2017 - 15:23

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа