Еве од кој ја наследила убавината - Рада објави фотографии од нејзината покојна мајка

 

Пејачката Рада Манојловиќ и нејзината сестра имале тежок период во детството, кога останале без својата мајка, која починала од најтешката болест.

На следните фотографии се гледа славната пејчка и нејзината сестра, во прегратките на нивната мајка додека слават роденден.

Она што е очигледно е тоа дека и двете неверојатно личат на својата мајка.

 

 

 

13.10.2017 - 15:00

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа