Еве како изгледала Лепа Брена на 18 години и кое е нејзиното вистинско име(ФОТО)

 

Лепа Брена е една од најголемите музички ѕвезди во поранешна Југославија. Како што секој знае, таа има повеќе од успешна кариера која трае со децении, но дали некогаш сте се запрашале како изгледала пејачката како тинејџерка.

Доколку е така, на Инстаграм профилот на пејачката се појави едната таква фотографија.

- Прва лична карта, 18 години, тогаш Фахрета Јахиќ, денес Живоиновиќ, - пишува под сликата. 

 

 

 

 

18.07.2017 - 09:59

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа