Естрадата во шок- познатата српска пејачка морала да абортира

 

Славната пејачка Лепа Лукиќ одлучила конечно да проговори за работите од нејзиниот живот, кои со година ја интригираат јавноста.

Потполно искрено, таа зборувала за абортусот, децата и својот поранешен сопруг.

Нејзиниот поранешен сопруг Владо Перовиќ ја шокирал јавноста кога изјавил дека не можат да имаат деца, бидејќи Лепа години пред тоа имала абортус.

-„Којцрн поранешен маж? Каква врска има абортусот со него, јас абортирав кога имав 24 години и после тоа имав две вонматерично бремености. Затоа повеќе не можев да забременам и тоа е тоа. Ја преболев таа болка, со помирив со судбината. Имам мачка која ја гледам како да ми е ќерка и многу ја сакам.“- изјавила Лепа.

 

 

 

19.05.2017 - 22:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа