Ешли Греам повторно провоцира: Ги стави градите во преден план и додека едните се воодушевуваа, други се згорзија (видео)

Познатата плус сајз манекенка Ешли Греам, повторно провоцира.

Овојпат таа објави кратко видео на својот Инстаграм профил а на видеото се гледа Ешли како шета по плажа, држејќи пиво во рацете, а во преден план се нејзините бујни гради.

Фановите беа повеќе од воодушевени од ваквата гледка, а тоа може да се види и по коментарите и лајковите оставани под видеото.

Сепак има и такви на кои не им се допаѓа бидејќи има вишок килограми.

Таа е позната во модната индустрија и е една од најпознатите плус сајз модели, а погледнете и зошто е тоа така:

 

 
 
 
View this post on Instagram

New Year, Newcoming soon!

A post shared by (@ashleygraham) on Jan 2, 2019 at 6:44am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.01.2019 - 14:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега