Емина преживува вистински пекол - пејачката завеана во снег

Пејачката Емина Јаховиќ преживува вистински пекол во Турција бидејќи не може да го напушти својот семеен дом поради силното снежно невреме кое последните денови го зафати Истанбул.

Како што дознава српски Ало, невремето и снежните наноси целосно го отселе тој дел од градот во  кој живее, па пејачката не се осмелува да излезе од дома. 

 
 
11.01.2017 - 15:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа