Емили Ратајковски само во танга во продавница (ФОТО)

Фотографијата на манекенката Емили Ратајковски во танга за само неколку часа доби над милион и пол лајкови и илјадници коментари.

Популарноста на манекенката Емили Ратајковски на Инстаграм не се намалува. По модната линија на костими за капење , сега Емили почна да промовира долна облека. На Инстаграм таа постави неколку фотографии , па според бројот на лајкови набргу ќе ги продаде своите комплети.

Најмногу на фановите им се допадна фотографијата на која позира зад пулт во продавница.

Емили на Инстаграм објави и фотографии од сминање за магазинот Love , на кои е сосема гола.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

07.02.2019 - 11:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега