Елена Велевска во провокативна фотосесија: Фолкерката потсети колку е „жешка“

Македонската фолкерка Елена Велевска секојдневно споделува провокативни фотографии, па потсети колку е „жешка“.

Имено, по информацијата дека се разведува, Велевска продолжува со активностите на музички план и провокативните фотосесии.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Elena Velevska (@elenavelevskafans) on Mar 4, 2020 at 12:23pm PST

Фолкерката вложува во својот изглед и често ја менува фризурата и бојата на косата. Неодамна објави фотофрафија со кратка руска коса, а сега повторн е со кафена, но секако неодолива.

 

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by Elena Velevska (@elenavelevskafans) on Feb 26, 2020 at 9:26am PST

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Elena Velevska (@elenavelevskafans) on Mar 5, 2020 at 1:25am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.03.2020 - 11:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега