Елена Велевска ја разгоре машката фантазија- Фолкерката потсети колку е „жешка“ (ФОТО)

Откако пред една недела јавно призна дека на нејзиниот брак и покрај сите нејзини напори му нема спас, заедничкиот живот сосопругот пропаднал и дека во тек е бракоразводна постапка, Елена Велевска по се изгледа фрли се на една карта – кариера!

Познатата пејачка своите обожаватели на социјалните мрежи ги почести со нова серија секси фотографии на кои доминира најжешката фотка.

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by Elena Velevska (@elenavelevskafans) on Feb 26, 2020 at 9:26am PST

На фотографијата Велевска позира со перика на глава,во гаќички и со раскопчаната кожена јакна под која  Елена не носи ништо.

 

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by Elena Velevska (@elenavelevskafans) on Feb 29, 2020 at 1:25am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

29.02.2020 - 12:27

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега