Експлодирало: Огнен Амиџиќ сакал да ја изненади сопругата, но се тргнало наопаку

 

Во популарна српска ТВ емисија водителот Огнен Амиџиќ зборувал за својот приватен живот, а пред сѐ емотивниот.

Тој се присетил како изгледало кога тој се обидел да биде романтичен и да ја изненади својата сопруга, но направил голем хаос.

-Данијела требаше да дојде од некој службен пат и јас сакав да ја дочекам со торта. На тортата имаше мини огномет и сакав да го запалам пред да влезе. Кога заѕвоне јас го запалив и тој експлодираше. На крајот и бев навредуван дека сум направил хаос во домот - признал Огнен.

 

 

 

11.12.2017 - 22:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа