Едноставен трик како да откриете пасворд на Wi-Fi (видео)

Сите знаеме дека не е во ред секогаш да бараме и да користиме туѓ интернет, но понекогаш навистина ни е потребен.

Па поради ова добро е да се знае дека постои и овој едноставен начин да се открие било која шифра на заклучен интернет.

Апликацијата се вика Instabridge и е многу популарна. Со нејзина помош можете да најдете интернет на секое место. А како се користи оваа апликација можете да погледнете во видеото подолу.

 

 

 

01.12.2017 - 14:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа