Едно од најстудените утра - ова се температурите, не чека пресврт

 

Ова се температурите утрово, сегаде е кочан, во текот на денот повисоки температури.

 

 

 

 

12.10.2017 - 08:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа