Еден од најсексипилните холивудски актери стана татко

Холивудскиот актер Ченинг тејтум за прв пат стана татко. Неговата сопруга Џена Џуан се породи минатата недела  во Лондон. Двојката се запознала за време на снимањето на „Step Up“, а истата се венчаше во јули 2009 година.   

најчитано сега