Еден морбиден детаљ за свекорот на Јелена никој не го забележал

 

Сеуште се расчистува убиството на Јелена Крсмановиќ Марјановиќ кое го заинтригира цел регион, а она што никој не го забележал, а е морбидно, е тоа што свекорот на убиената пејачка на сите фотографии е насмеан, а и неколку дена по убиството се појави таков во дворот.

Како што пишува српскиот портал Еспресо, Владимир Марјановиќ секогаш бил насмеан, а црната облека била единственото обележје дека тагува и дека се случила трагедија.

 

 

 

20.10.2017 - 23:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа