Еден ден пред концертот: Сека не издржа, па сподели одлична вест со фановите

 

Сека Алексиќ утре ќе одржи голем концерт во белградската „Штарк арена“, по цели 8 години.

Пејачката не крие дека многу се потрудила и вложила за концертот да наликува на светски спектакл.

Само еден ден пред концертот Сека дозна одлична вест која веднаш ја сподели со своите фанови.

-Распродадено!, напиша Сека преку фотографија од мапа на арената.

 

 

 

13.04.2018 - 21:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа