Ед Ширан ќе стане татко, со сопругата ја чуваа бременоста во тајност

Ед Ширан и Шери Сиборн наскоро ќе станат родители. Британските медиуми известуваат дека славниот пејач и неговата сопруга ја чуваат бременоста во тајност.

28-годишната спортска обожавателка наводно треба да се породи до крајот на летото. Ед и Шери се познаваат од деца, а се и средношколски пријатели.

Се верија во 2018 година, а стапија во брак една година подоцна.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.08.2020 - 22:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега