„Ѕвезда на Гранд“ добила непристојна понуда- Српски министер и нудел стан за да биде со него

Српски министер толку му се допаднала една од „Ѕвездите на Гранд“ што дури и понудил и стан ако таа се согласи да биде со него.

За ѕвездата на Гранд, Александра Младеновиќ „одлепил“ еден познат политичар, дознава „Курир.рс“.

Министерот и понудил и стан од 100 квадрати само да биде со неа, но имал само еден услов, нивната врска да остане тајна.

-Истиот министер имал врска и со неколку други пејачки, но сега Аександра баш му се допадна.Се запознаа на една приватна забава, си разменија броеви.Редовно се слушаа, и се видоа два пати, но во поголемо друштво. Александра досега не била насамо со него.Забележала дека и му се допаѓа, а на крајот и го кажа тоа.И ветуваше стан, автомобил,  и повеќе успех во кариерата, но Александра одби, тој е постар од неа 20 години и сакал тајна врска.

Истото го потврдила и пејачката.

-Точно е дека добив таква понуда, но без размислување одбив. Среќна сум и вљубена и не сакам да „наседнам“ на тави финти.Вредно работам и можам да си дозволам себе си се што ми треба- рекла Александра.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.08.2019 - 08:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега