Ѕирнете во луксузниот дом на популарниот пејач кој чини 8.5 милионо долари (ФОТО)

Познатот пејач Џастин Бибер реши да ги отвори вратите од својата куќа и да покаже како изгледа неговиот дом на Беверли Хилс.

Имено тој објави сет фотографии на Инстаграм од куќата која чини 8.5 милиони долари.

-Мислам дека сакам да го продадам својот дом на Беерли Хилс, Ќе го продадам заедно со мебелот, направете понуда.- Напиша Џастин на Инстаграм.

Овој имот има површина од 567 метри квадратни, пет спални соби, седум купатила, библиотека, подрум за вино и домашно кино.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on Oct 12, 2019 at 6:16pm PDT

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on Oct 12, 2019 at 6:14pm PDT

 
 
 
View this post on Instagram

Whoever wants to buy my home reach out

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on Oct 11, 2019 at 3:03am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

Home vibes

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on Oct 11, 2019 at 2:18am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.10.2019 - 10:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега