Џесика Алба жали поради тетоважите кои ги има, но сепак направи нови

Актерката Џесика Алба горко се кае поради неколку тетоважи кои ги направила во млаоста.

„Имам неколку тетоважи и морам да прзинаам дека се каам поради две“ признала актерката.

Една тетоважа ја опишала како печат на грбот, а другара која посакува да не ја направила е букет цвеќе кој го има на вратот.

„Го имам од мојата 17 годиа и страшно ме иритира. Идев и на ласердко остранување ама ништо не ми помогна“ рекла актерката.

Иако се кае поради овие тетоважи, мајката на три деца се одлучила да направи хороскопски знаци на трите деца.

„Кога сте млади и мате 17 години, не размислувате за тетоважи дека треба да имаат некое длабоко значење, затоа сега на 38, ги истетоваирав хороскопските знаци на моите деца“ рекла актерката.

Недсаканите тетоважи може да се отстсранат со ласердки третман.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

23.07.2019 - 22:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега