Џенифер Анистон се враќа во „Пријатели“: Погодете кој ја убеди! (ФОТО)

По сѐ изгледа познатиот холивудски актер Бред Пит во животот на неговата поранешна сопруга Џенифер Анистон, има одлучувачка улога.

Како што пишуваат американските медиуми, Пит е главна алка во повторното собирање на неприкосновената екипа на серијалот „Пријатели“.

Како што се наведува, Џенифер побарала совет од Бред дали да се врати во серијата, а тој ја убедил да го направи тоа.

Инаку, за познатата актерка кружеа приказни дека се дистанцирала од тимот со кој соработуваше со години на популарната серија и дека не сака да биде дел од старата актерска екипа.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

06.03.2020 - 22:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега