Џенифер Анистон ја промени фрисурата: Колешките и порачаа дека изгледа „освежено“ (ФОТО)

Џенифер Анистон ја смени фризурата и објави фотографија на Инстаграм каде за многу кратко време доби многу лајкови.

Следуваа позитивни коментари, а она што воодушевува се позитивните коментари на нејзините пријатели и колеги, познати холивудски дами. Се разбира, таа отсекогаш била весник за нови трендови. Нејзината позната фризура ја паметиме само од „Пријатели“ кога секоја девојка сакаше да има фризура како Рејчел.

Овој пат, нејзината фризура е пократка и со руси прамени, а некои би ја нарекле оваа фризура вистинска калифорнијка со сончање во косата.

Секако, нејзината фризура изгледа одлично.

Кејт Хадсон напиша дека тие се преслатки, а Рита Вилсон дека и недостасуваат.

Коментарите беа навистина убави и новата фризура на сите беше одлична, а некои дури и рекоа дека изгледа освежено.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

27.01.2021 - 18:43

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега