Џеј Ло се опушти: Заигра покрај базен и покажа зошто важи за најзгодна пејачка

Џенифер Лопез се опушти покрај базен, а сето тоа е забележано со камера.

Американската пејачка е убаво расположена со утринското кафе, па одлучи да заигра покрај базен.

Тоа го сними нејзиниот вереник, Алекс Родригез, па снимката заврши на неговиот Инстаграм профил.

Познато е дека Џеј Ло води сметка за својата линија, а во црните хеланки уште еднаш покажа зошто важи за една од најзгодните пејачки.

 
 
 
View this post on Instagram

Headed into the weekend like

A post shared by Alex Rodriguez (@arod) on Oct 16, 2020 at 2:07pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.10.2020 - 13:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега