Џеј Ло ќе се мажи по четврти пат?

Латино дивата препознатлива по своите заносни облини, Џенифер Лопез, најверојатно повторно ќе стапне на лудиот камен, пишуваат светските медиуми.

Таа е 18 месеци во врска со танчерот Каспер Смарт кој е помлад од неа, а пред него таа беше во брак со пејачот Марк Ентони со кој има близначиња.

Исто така, Џенифер Лопез планирала инвитро оплодување, за да може да има уште едно детенце, овој пат со своето помладо момче.

Инаку, ова би бил четврти брак за латино дивата.

 

најчитано сега