Џастин Бибер и испратил голи слики на Селена Гомез за да се смират

Младиот пејач Џастин Бибер, наводно по раскинувањето со неговата поранешна девојка Селена Гомез, и испратил слики каде што е гол и така ја молел да се смират.

Меѓутоа Гомез не сакала ни да слушне за тоа и му порачала да оди да се лечи нарекувајќи го наркоман и болесник.

Младиот пејач на тоа возвратил: Јас да се лечам, позната си само поради врската со мене, збогум и држи го својот неталентиран задник подалеку од мене.

Блиски пријатели на Бибер велат дека тоа не е во негов стил и дека тој никогаш не би направил нешто такво.

 

 

21.01.2014 - 13:19

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега