Џани и купил на својата жена ѕвер од 50.000 евра, а таа еднаш се пофалила со фотографии

Борјачот на пари кој Радиша Трајковиќ Џани почнал да го носи со себе очигледно и тоа како му се исплати, бидејќи кај него и неговата сопруга, се се врти околу луксуз.

По одморот во Турција тие се вратиле во Србија, каде што Џани одлучил да вложи пари во својата сакана, па ја почестил со машина од 50.000 евра.

Слаџа веднаш се пофалила со подарокот.

 

 

 

16.07.2017 - 15:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа