Две возила изгореа на паркинг во Скопје

 

Вчера во СВР Скопје, било пријавено дека пред авто сервис на паркингот кај СЦ „Борис Трајковски“ настанал пожар во возило „БМВ“ со бугарска национална ознака, сопственост на 26-годишниот М.Ј.Р од Скопје, а огнот го зафатил и возилото „Тојота Јарис“ со скопски регистарски ознаки во сопственост на 33-годишниот Б.Г. од Скопје. Извршен е увид. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.08.2019 - 16:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега