Две сестри пронајдени мртви во гумен базен во стан

Две сестри вечерва се пеонајдени мртви во гумен базен во стан во Белград. Како што јавуваа српскитем едиуми, станува збор за жени на возраст од 46 и 54 години. Според првичните неофицијални информации, на нивните тела немало траги на насилство а полицијата се сомнева дека извршиле самоубиство, кое според српските медиуми е голема мистерија

23.10.2013 - 21:56

најчитано сега