Две лица ограбиле банка во Скопје

Во СВР Скопје на 11.05.2022 во 11.57 часот било пријавено дека во филијала на банка на ул.„Ѓорче Петров“ две лица со закана одзеле пари од дневниот промет.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот. 

12.05.2022 - 16:46

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега